شرکت  روف تراس با بیش از 40 سال سابقه   در زمینه ساخت و  نصب سازه های  فلزی  ،    مشتمل   بر کارخانه   های صنعتی  ، نیروگاه های برق و نیز برج  های مسکو نی_ تجاری فعال است  . 
این شرکت در حال حاضر با بهره گیری از حضور مهندسین  و تکنسین  های مجرب ، ضمن رعایت استاندارد  ها و آئین نامه های معتبر، امور طراحی و محاسبات ایستایی سازه   ها را همراه با دفترچه محاسبات فنی و نقشه  های رایانه  ای ارائه می دهد . 
ظرفیـت تولیــدی ایـن  شـرکــت جهـت ساخت، تمیـزکـاری (shot blast & sand blast) ، رنگ آمیزی ، حـمل و نصب سازه   های فلزی بطور متو سط هرماه 3000 تن در یک نوبت کاری می باشد . مساحت اراضی  کارخانه نود هزار متر مربع و مساحت سالن  های تولید بالغ بر    سی و سه هزار متر مربع است . 
خصوصیاتی که شرکت روف تراس را از سایر همکاران متمایز  می  کند   عبارتند از  :  ظرفیت زیاد ،  کیفیت مطلوب  و    سرعت  معقو ل   در امر تولیدو نصب سازه  ها  ، که این مهم با استفاده از نیروی انسانی ماهر، وجود تجهیزات پیشرفته مکفی و مدیریت اصولی و مستمر به دست آمده است  .

تعداد (نفر) بخش / قسمت توضیح
۱ مدیریت آقای حسین محمودی که با 40 سال سابقه در زمینه ساخت و نصب سازه های فلزی، مدیریت مجموعه را عهده دار است
۲۰ کادر فنی مهندسی دفتر فنی با 20 نفر پرسنل متخصص شامل 11 نفر مهندس و 9 نفر تکنیسین، خدمات فنی-مهندسی را در اختیار مجموعه قرار می دهند.
۲ کادر کنترل پروژه کنترل پروژه و ارائه گزارشات ماهانه و برنامه زمانبندی توسط 2 نفر کارشناس انجام می پذیرد .
۱۰ کادر مدیریت تولید مدیریت تولید شامل 4 نفر مهندس و 6 نفر تکنیسین فنی است.
۶۰۰ پرسنل تولید و نصب در مجموع 600 نفر کارگر متخصص و جوشکار ماهر در کادر تولید و نصب این مجموعه قرار دارند.
۱۰ کنترل کیفی كنــترل كيفـي مجموعه توسط گــروه 10 نفـري عمليـات كنـترل كيفـي جـوش را به روش هاي PT ,MT ,UT انجـام مي نماينـد.
۱۵ مالی- اداری سیستم مالی- اداری روف تراس توسط گروه 15 نفره شامل مدیر مالی و حسابداران متخصص اداره می شود.
۵ تدارکات در بخش تدارکات 5 نفر تحت سرپرستی مدیر تدارکات مشغول به فعالیت می باشند.

شرکت روف تراسدر سال1356و به منظور حضور پر  رنگ و فعال در امور عمران و آبادانی کشور به ثبت رسید

روف تراسطی سال های گذشته طرح های متعددی را در عرصه ساخت و ساز، خاصه سازه های فلزی پیچیده صنعتی، پل های سواره  رو و ریلی، ساخت و نصب تجهیزات صنعتی و نیروگاهی و... با ابتکار عمل و موفقیت به اتمام رسانده و بنا به تایید مسئولین در راستای توسعه پایدار کشور گام هایی هرچند کوچک ولی پر شمار و استوار برداشته است

روف تراسبه زعم تامین500 میلیارد ريال سرمایه درگردش و جذب و همکاری800 نفر نیروی انسانی متخصص نه تنها قادر است پیچیده ترین طرح های صنعتی و عمرانی را در کوتاه ترین زمان ممکن و به نحو احسن اجرا نماید  ، بلکه در صدد توسعه و نیل به درجات اعلاتر و حضوری پر رنگ تر از قبل در عرصه عمران و آبادی کشور می باشد

مدیریت و کارکنان شرکت روف تراس به رموز ماندگاری در بازار واقف بوده و به همین علت جذب   و  آموزش نیروهای مستعد  ، ارتقاء کیفیت محصول و استفاده از فن آوری های نوین را در سر لوحه اهداف خود قرار داده  اند  . مایه مباهات است که شرکت روف تراس با استقرار نظام  های HSE , ISO و... نه   تنها کیفیت روابط درون سازمانی مدیران خود را منضبط و نظام مند کرده، بلکه به مقوله منابع انسانی و حفظ و تعالی این سرمایه ارزشمند هم بی توجه نبوده و در عرصه صنعت نیز دوستدار محیط زیست شناخته شده است

روف تراسبه زعم مدیریت صحیح و اصولی منابع مالی بعنوان مشتری خوش حساب بانک ها شناخته شده و از این بابت قادر به استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری شبکه بانکی می باشد ، به گونه  ای که هم اکنون ظرفیت حضور در طرح های موسوم به FEPC (تامین منابع مالی ، مهندسی ، تدارکات و ساخت ) نیز فراهم شده است ، این شرکت در راستای توسعه  ، خاصه ارتقاء دانش  فنی و دستیابی به فن آوری نوین  ، طرح های متعددی را مشترکاً با شرکت های معتبر اروپائی  ، آسیائی به اجرا در آورده و یا در بازارهای ماوراء مرزهای  کشور حضوری چشمگیر و مثمر ثمر داشته است .

هیأت مدیره و مدیران شرکت روف تراس اعتقاد راسخ دارند که با استعانت از درگاه پروردگار یکتا و تا زمان تابش آفتاب عالم تاب از فراز قله دماوند   ، لحظه ای در توسعه و اعتلای کشور عزیزمان ایران فروگذاری ننمایند

با آرزوی توفیق
حسین محمودی

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image